Inwestuj w Polsce

Szukasz miejsca na inwestycję, które z jednej strony pozwoli twojej firmie zredukować koszty operacyjne, a z drugiej da dostęp do dynamicznie rozwijającego się rynku? Polska to najlepszy wybór, co potwierdzają od lat w swoich raportach największe firmy doradcze. SSSO z kolei, to rzetelny partner, który pomoże Wam wybrać idealną lokalizację i skróci proces wchodzenia na rynek do niezbędnego minimum.

 

read more →

Przygotowanie raportów branżowych

Swoją wiedzę i doświadczenie obszarze współpracy międzynarodowej eksperci SSSO zbierali uczestnicząc w lokowaniu inwestycji BPO w Polsce. Obsługując projekty inwestycyjne współpracowali z branżą doradczą, deweloperską oraz HR min. Wspieraliśmy także aktywnie polskie firmy, w procesie wychodzenia na rynki zagraniczne. Bazując na swojej wiedzy eksperckiej oraz szerokim doświadczeniu oferujemy firmom oraz administracji lokalnej usługi doradcze w obszarze lokowania inwestycji, promocji gospodarczej oraz promocji eksportu.

read more →

Wizyty studyjne

Ogromna różnorodność i wielość polskich miast to z jednej strony możliwość doboru najodpowiedniejszego miejsca z punktu widzenia lokowania danej inwestycji, z drugiej zaś strony konieczność analizy dużej ilości danych oraz identyfikacji wielu miejsc i osób, które stanowią niezbędny kontakt na poziomie decydowania o wyborze lokalizacji.

Wizyta studyjna to naturalny krok na drodze do podjęcia decyzji o wyborze lokalizacji. SSSO wpiera klientów w organizowaniu tego typu wizyt studyjnych.

read more →

O nas

Szczecin Shared Services and Outsourcing [w skrócie Tripple SO] to firma doradcza działająca w branży lokalizacji inwestycji oraz ICT.

Naszą misją jest usprawnienie wejścia na polski rynek firmom zagranicznym, które poszukują idealnego miejsca do lokalizacji swojego oddziału. Jako partner, który zna lokalny rynek oraz posiada szeroki wachlarz kontaktów w całym kraju pomagamy naszym klientom w sposób płynny wybrać nową lokalizację, znaleźć partnerów biznesowych, pracowników, biura, działki inwestycyjne czy nawiązać kontakty biznesowe.

Współpracujemy także z gminami, agencjami tłumaczeniowymi oraz kancelariami prawnymi oraz podatkowymi, dlatego jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom skrócić czas wejścia na rynek, zminimalizować ryzyko oraz optymalizować koszty.

Ponadto wspieramy administrację lokalną oraz prywatne firmy przy tworzeniu strategii wyjścia na rynki zagraniczne oraz nawiązywaniu zagranicznych kontaktów biznesowych.

News

logo PAIZ_100

Ocena klimatu inwestycyjnego

PAIiIZ zaprasza firmy z udziałem kapitału zagranicznego do wzięcia udziału w kolejnej edycji badania klimatu inwestycyjnego w Polsce. Badanie ma na celu wskazanie jak oceniane jest przez firmy zagraniczne prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce i jaki ma to wpływ na ocenę Polski w kontekście atrakcyjności inwestycyjnej. Więcej informacji na temat badania na stornie PAIiIZ.

read more →

logoInvestSzczecin_100

3000 miejsc pracy w BPO

Branża BPO, SSC i ITO bardzo prężnie rozwija się w stolicy województwa Zachodniopomorskiego, jak podaje portal szczecin.eu. W branżach tych zatrudnienie znalazło już ponad 3000 osób, a kolejne 1000 znajdzie zatrudnienie w nowoczesnych usługach w przeciągu kolejnych dwóch lat. Jak podaje portal, na popularność Szczecina wśród inwestorów zagranicznych wpływa dostępność dobrze wykształconych kadr, nowoczesna infrastruktura biurowa oraz atrakcyjne położenie.

read more →

Outsourcing-Portal3

Oferty pracy w Outsourcingu

Nowy moduł „Rekrutacja” został w sierpniu udostępniony członkom, partnerom i organizacjom posiadającym profile biznesowe na portalu outsourcingportal.pl. Dzięki nowej funkcjonalności osoby poszukujące pracy w tej branży będą mogły znaleźć aktualne oferty zatrudnienia dla siebie w jednym miejscu. Więcej informacji na oustourcigportal.pl w zakładce oferty pracy.

read more →